کرم ضد چروک گیاهی

پودر ژلاتین ١ قاشق چای خوری - ۵ قاشق غذا خوری روغن زیتون - ٢ قاشق غذا خوری گلسیرین -  ١٠ قاشق غذا خوری آب مقطر  - ٢ عدد کپسول ویتامین ای ۶٠٠ هزار واحد

طرز تهیه : پودر ژلاتین را ذر آب ریخته ٢ ساعت صبر کنید تا به صورت ژله در آید.روغن گیسرین و روغن زیتون و ویتامین ای را به آن اضافه کنید و خوب بهم بزنید . لایه نازکی روی پوست بمالید و ٣٠ دقیقه صبر کنید و سپس با آب ولرم بشوئید . هفته ای ۴ بار از کرم استفاده کنید .

  

/ 3 نظر / 78 بازدید
سحر

سلام. هنوز امتحان نکردم ولی به نظر من اگه تجویزی اشتباه در رابطه با داروهای گیاهی بشه بازم بی ضرره. اگه در مورد کک مک دارویی دارین ممنون میشم اگه بزارین روی سایت.

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.