zolpidem داروی خواب آور کوتاه اثر

دارو کوتاه اثر غیر بنزودیازپینی با اثر روی GABAa در ظرف 15 دقیقه اثر کرده بنابر این یک ربع قبل از خواب مصرف شود . نیمه عمر دارو 2 الی 3 ساعت است بنابر این فرد صبح که از خواب بلند میشود سرحال است و تقریبا دارو متابولیزه شده است.

قرص 5 و 10 میلی آن وجود دارد.

اسامی تجاری : Ambien - Ivedal - Zolpihexal

/ 2 نظر / 237 بازدید
reza

سلام در طب سنتی روش های جالب و شگفت انگیزی برای درمان ارائه می شه , روش هایی که بعضا مغفول هستند , اما اثربخشی چشمگیری دارند. یکی از این روش ها , زالو درمانی است که کاربردهای بسیار متنوعی در درمان بسیاری از بیماری های متعارف و حتی صعب العلاج داره. آشنایی با روش های طب سنتی می تونه اثر چشمگیری بر سلامت فردی و اجتماعی داشته باشه. جالبه بدونید که کرسی زالو درمانی دانشگاه سن پترزبورگ (MAPS) در مورد زالو درمانی توصیه می‌كنه : "ما معتقدیم هر پزشكی اعم از جراح, اونكولوژیست, ارتوپد, دندانپزشك, ژنیكولوژیست و ... باید توانایی های درمانی زالو را بشناسد و از آن استفاده كند. زالو توانایی درمان گروه متنوعی از بیماری ها نظیر زخم معده, كولیت, پروستاتیت, برونشیت ,‌التهابات كبد و كیسه صفرا, گاستریت, هموروئید, بیماریهای پوستی, اسپاسم عضلانی, واریس, نازایی, آدنوم پروستات ,‌ ناباروری مردان, كاهش میل جنسی ,‌الكلیسم, ترك اعتیاد مواد مخدر را دارد." بنابراین, خوبه که پزشکان و حتی افراد عادی از روش های درمانی موجود در طب سنتی از جمله زالودرمانی آگاه باشند. سلامت و شادمان باشید. www.darmangah.com

سعید

با سلام به نظر من داروی زولپیدم 10 کارا ترین داروی جهان است که با عوارض بسیار ناجیزی را دارد . من که مدتی است و مصرف میکنم . عالی است . تمام داروخانه ها بدون نسخه میدهند و قیمت یک بسته 24 تایی اش هزار تومان است .